Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Platformy schodowe

W naszym asortymencie rozróżniamy dwa typy platform schodowych. Jeżeli musimy pokonać jeden bieg schodowy, czyli jeden ciąg stopni, które są połączone ze sobą w linii prostej, to stosujemy podnośnik z torowiskiem prostym. Posiadamy trzy modele produktów dla osób niepełnosprawnych , z których każdy jest wyposażony w napęd zębatkowy. W momencie gdy stopnie są kręte lub musimy pokonać np. kilka kondygnacji, wówczas stosujemy torowisko krzywoliniowe, napędzane zębatkowo lub trakcyjnie.

Platformy schodowe są urządzeniami, które mogą udźwignąć obciążenie przekraczające 200 kg. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno instytucje publiczne, jak i administratorzy budynków wielorodzinnych, a także osoby prywatne. Tor podnośnika można przymocować do ściany budynku, a także słupków. Posiadamy sprzęt marek Vimec, Hiro i Cibes.


Platformy po torze prostym

Nazwa Rodzaj napędu
Vimec V64 zębatkowy
Hiro 350 zębatkowy
Cibes S300 zębatkowy

Platformy po torze krzywoliniowym

Nazwa Rodzaj napędu
Vimec V65 zębatkowy
Hiro 320 trakcyjnyProdukty w tej kategorii:

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.