Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!

Serwis urządzeń oraz ich konserwacja

Nie zapominajmy o podstawach!

Nie ukrywajmy, urządzenia takie jak podnośniki czy platformy dla niepełnosprawnych są bardzo drogie. Są to urządzenia naszpikowane technologią, często wykonane z drogich materiałów, a nawet wykończone według indywidualnych preferencji klienta. Lepiej o nie systematycznie dbać według zaleceń producenta niż narazić się na poważne koszty.

Każde urządzenie w sposób naturalny się zużywa i należy o nie okresowo zadbać, tak aby służyło długie lata. Dobre urządzenie dla niepełnosprawnych to takie, którego się nie zauważa, które działa zawsze gdy jest potrzebne, dlatego pamiętajmy o okresowych przeglądach. W szczególności jeżeli Państwa urządzenia dogląda Dozór Techniczny, wymagane są okresowe konserwacje przez wykwalifikowanego pracownika.

Firma RehaLIFT świadczy kompleksowe usługi z dziedziny konserwacji jak i napraw pogwarancyjnych urządzeń dla niepełnosprawnych. Dojeżdżamy do klientów w całym kraju, dostarczamy potrzebne części zamienne, a naszym priorytetem jest zawsze zadowolony klient i sprawne urządzenie.

Części zamienne

Oferujemy Państwu części zamienne dla urządzeń produkowanych przez takie firmy jak:


Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.