Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Vimec T09 Roby

Schodołazy / pojazdy gąsienicowe Vimec T09 Roby są najtańszym produktem umożliwiającym pokonywanie barier architektonicznych przez osoby niepełnosprawne. Wymagają one osoby do obsługi a także schody muszą być proste a stopnie z ostrymi krawędziami. Największą zaletą pojazdu gąsienicowego jest brak ingerencji w budynek.
Schody to bariera architektoniczna, której pokonanie sprawia osobom niepełnosprawnym wiele kłopotu i często uniemożliwia im dostanie się do jakiegoś budynku, a tym samym normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. I właśnie na potrzeby osób przemieszczających się na co dzień przy pomocy wózka inwalidzkiego powstały schodołazy / pojazdy gąsienicowe – bardzo przydatne urządzenia, dzięki którym możliwe jest pokonywanie granic.
Urządzenia wyposażone są w silniki elektryczne, które ładuje się tak samo jak telefony komórkowe a ich niewielkie gabaryty sprawiają, że nie ma najmniejszego problemu z ich transportowaniem. Są niezwykle wytrzymałe i niezawodne w trakcie użytkowania, dzięki czemu znajdują coraz szersze grono użytkowników.


Parametry technicznie
Model: Vimec T09 Roby
Udźwig: 130kg
Prędkość góra - dół: 5m/min - 6m/min
Wymiary: 700 x 1390 (szer. x gł.)
Waga: 47kg
Dopuszczalny kąt nachylenia schodów: 35°
Zasięg: 150m
Minimalna głębokość spocznika: 970mm
Minimalna szerokość biegu schodowego: 820mm
Akumulator: 24V / 12Ah

Pliki do pobrania:
Galeria

Podobne produkty

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.