Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Vimec E10 EcoVimec

Dźwig platformowy Vimec E10 to podnośnik pionowy w szybie murowanym o napędzie elektrycznym. Nie wymagają maszynowni, wciągarka umieszczona jest w szybie a napęd przenoszony przez pasy napędowe. Dzięki takiemu rodzajowi napędu jego praca jest bardzo cicha, płynna i stabilna. Nie wymaga maszynowni. Jest ekologiczny – bez oleju hydraulicznego. Podnośniki te są bardzo estetyczne, solidnie wykonane, posiadają dużą gamę wystroju kabiny a co najważniejsze kabina jest dostępna w wielu różnych wymiarach, dzięki temu łatwo je zainstalować w miejscach gdzie dysponujemy mała przestrzenią. Platforma pionowa Vimec E10 może być instalowana wewnątrz budynku jak również na zewnątrz (odporna na warunki atmosferyczne). Windy Vimec E10 w szybie murowanym wymagają małego podszybia 120 [mm] i nadszybia 2450 [mm].
Podnośniki pionowe Vimec E10 oprócz instalacji w szybie murowanym mogą być jeszcze instalowane w szybie wolnostojącym, który może być przeszklony lub wypełniony panelami blaszanymi.

Parametry technicznie
Model: Vimec E10
Wysokość podnoszenia: 14,60 [m]
Liczba przystanków: 6
Wykonanie: Wewnątrz lub na zewnątrz budynku
Wersja: Nieprzelotowa, przelotowa, kątowa
Szyb: Murowany
Kabina: 900 x 900 – 1100 x 1400 [mm]
Drzwi przystankowe: Stalowe, aluminiowe i ognioodporne
Nadszybie: 2450 [mm]
Podszybie: 120 [mm]
Napęd: Elektryczny
Udźwig: 400 [kg]
Prędkość: 0,15 [m/s]
Moc: 1,5 [kW]
Zasilanie: 230 [V] (1-fazowe), 50 [Hz]
Maszynownia: Nie wymaga
Zastosowanie:
Galeria

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.