Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Kali B

Platforma dla niepełnosprawnych KALI B stosowana jest głównie na zewnątrz budynków, dostawiana np. do tarasów, balkonów, górnych spoczników schodów wejściowych, ale stosuje się ją również wewnątrz budynków. Podnośniki pionowe Kali B mają zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, obiektach prywatnych, jak i wszędzie tam, gdzie jest konieczność likwidowania barier architektonicznych.

Urządzenie Kali B jest zaprojektowane i przeznaczone przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych. Duży nacisk położony jest na zabezpieczenie antykorozyjne a prostota konstrukcji wpływa na niezawodność działania urządzenia w każdych warunkach atmosferycznych. Rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na zastosowanie niskiej rampy najazdowej albo zagłębienia jedynie 60 [mm]. Duży wybór wyposażenia dodatkowego pozwala na skomponowanie podnośnika pionowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika. Platforma Kali B jest zgodna z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE.


Parametry technicznie
Model: Kali B
Wysokość podnoszenia: Do 3m
Liczba przystanków: 2
Wykonanie: Wewnątrz lub na zewnątrz budynku
Szyb: Bez szybu
Platforma
900 x 1400 [mm]: (wersja 180˚)
1100 x 1400 [mm]: (wersja 90˚)
Drzwi
Drzwi skrzydłowe, połówkowe: 1,1 [m]
Opcja: drzwi pełnej wysokości na górnym przystanku
Podszybie: 60 [mm] lub 0 [mm] (rampa najazdowa)
Napęd: Śrubowy
Udźwig: 385kg
Prędkość: 0,06 m/s
Moc: 1,5 kW
Zasilanie: 400 [V] (3-fazowe) lub 230 [V] (1-fazowe), 50 [Hz]
Galeria

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.