Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Reset - IGV

Podnośnik pionowy Reset produkowany jest przez włoską firmę IGV, która jest czołowym producentem podnośników i dźwigów na świecie.
Windy Reset posiadają napęd hydrauliczny dzięki czemu ich praca jest bardzo cicha i płynna. Można go zainstalować w miejscach użyteczności publicznej (NZOZ-y, banki, urzędy, szkoły) i w domach prywatnych. Platformy pionowe Reset montuje się wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
Posiadają bardzo małe wymagania budowlane i  tam gdzie nie można zainstalować dźwigu osobowego znajduje on zastosowanie. Winda Reset ma bardzo małe podszybie i nadszybie a maszynownia znajduje się w niewielkiej szafie metalowej dostarczanej przez producenta.
Standardowo podnośnik dla osób niepełnosprawnych Reset firmy IGV posiada kabinę o wymiarach 950 x 1300 [mm] ( opcja 1100 x 1400 [mm] ), dodatkowo możemy dostosowywać wymiary kabiny do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od przestrzeni jaką dysponujemy w miejscu instalacji urządzenia.


Parametry technicznie
Model: Reset - IGV
Wysokość podnoszenia: 17 [m]
Liczba przystanków: 7
Wykonanie: Wewnątrz lub na zewnątrz budynku
Wersja: Nieprzelotowa, przelotowa, kątowa
Szyb: Murowany lub wolnostojący
Kabina: 800 x 800 – 1100 x 1400 [mm]
Drzwi: Stalowe, aluminiowe i ognioodporne
Nadszybie: 2450 – 2500 [mm]
Podszybie: 100 – 120 [mm]
Napęd: Hydrauliczny
Udźwig: 250 – 400 [kg]
Prędkość: 0,15 [m/s]
Moc: 1,1 do 2,2 [kW]
Zasilanie: 230 [V] (1-fazowe), 50 [Hz]
Maszynownia: Szafa metalowa, położona do 12 [m] od szybu
Zastosowanie:

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.