Windy i platformy dla niepełnosprawnych Bariery i przeszkody przestaną dla Ciebie istnieć!
Wątpliwości, pytania?

Nie bój się dzwonić ani pisać! Dla Ciebie zawsze mamy czas! Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 507 014 lub przez formularz kontaktowy.

Przyjedziemy do Ciebie!


Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie! Będziesz miał okazję dopytać i dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Vimec E07 Heavy Duty

Podnośnik Vimec E07 Heavy Duty to większa wersja podnośnika Vimec E07 Easy Move, tzn. ma zwiększony udźwig i wymiary kabiny. Jest to winda w szybie murowanym o napędzie hydraulicznym. Dzięki takiemu rodzajowi napędu jego praca jest bardzo cicha, płynna i stabilna. Podnośniki te są bardzo estetyczne, solidnie wykonane, posiadają dużą gamę wystroju kabiny a co najważniejsze kabina jest dostępna w wielu różnych wymiarach, dzięki temu łatwo je zainstalować w miejscach gdzie dysponujemy małą przestrzenią. Platforma Vimec E07 HD może być instalowana wewnątrz budynku jak również na zewnątrz (odporna na warunki atmosferyczne). Windy Vimec E07 HD w szybie murowanym wymagają małego podszybia 120 [mm] i nadszybia 2270 [mm].
Podnośniki pionowe Vimec E07 HD oprócz instalacji w szybie murowanym mogą być jeszcze instalowane w szybie własnym, wolnostojącym, który może być przeszklony lub wypełniony panelami blaszanymi.


Parametry technicznie
Model: Vimec E07 Heavy Duty
Wysokość podnoszenia: 8,50 [m]
Liczba przystanków: 5
Wykonanie: Wewnątrz lub na zewnątrz budynku
Wersja: Nieprzelotowa, przelotowa, kątowa
Szyb: Murowany
Kabina: Do 1100 x 2100 [mm]
Drzwi przystankowe: Stalowe, aluminiowe i ognioodporne
Nadszybie: 2250 [mm]
Podszybie: 120 [mm]
Napęd: Hydrauliczny
Udźwig: Do 600 [kg]
Prędkość: 0,15 [m/s]
Moc: 1,8 [kW]
Zasilanie: 230 [V] (1-fazowe), 50 [Hz]
Maszynownia: Szafa metalowa, położona do 9 [m] od szybu
Galeria

Do działania naszego serwisu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.